Dzisiaj jest:
 

  HOME
|   NAUCZYCIELE |   UCZNIOWIE |   KALENDARZ |   PODRĘCZNIKI |   PEDAGOG |   SOCJOTERAPEUTA |   ABSOLWENCI |   KONTAKT


 
 .: MENU

..:: AKTUALNOŚCI ::..
..:: HISTORIA       SZKOŁY::..
..:: HISTORIA       RADZYMINA ::..
..:: NADANIE       IMIENIA ::..
..:: NAUCZYCIELE ::..
..:: UCZNIOWIE ::..
..:: KONKURSY ::..
..:: SUKCESY       SPORTOWE ::..
..:: ZAJĘCIA       POZALEKCYJNE ::..
..:: KALENDARZ       IMPREZ ::..
..:: NASZE PRACE ::..
..:: REKRUTACJA ::..
..:: PODRĘCZNIKI ::..
..:: KONTAKT ::..

 


 .: STATYSTYKI


Bezpłatne liczniki


 
 .: NEWS



Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2011/2012


Ranne odjazdy autobusu szkolnego

.: Dziennik elektroniczny 2011/2012 :.

(Logowanie dla rodziców)




A K T U A L N O Ś C I:

  *******************************************

  -->> Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011 dnia 22 czerwca 2011 r.
  dla klas III o godz. 09.00,

  dla klas I - II o godz. 11.00.

  *******************************************

  BAL GIMNAZJALNY - 16.06.2011 r.


  Zapraszamy do galerii:


  *******************************************

  -->> KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW szkolnych dnia 22 czerwca 2011 r. od godz. 08.30. Zapraszamy!!!

  *******************************************

  -->> 6 czerwca 2011 r. w Sali KOnferencyjno-Widowiskowej w Radzyminie odbyło się podsumowanie konkursu recytatorskiego "Moje życie", który rozpocął kolejną edycję programu profilaktyczno-edukacyjnego "Przeżyj to z nami". Naszą szkołę godnie reprezentowały: Marta Szczepanik z kl. II c i Aleksandra Urban z kl. II b.

  Zapraszamy do galerii:

  *******************************************

  -->> W ramach przygotowań do uroczystości nadania imienia naszemu Gimnazjum
  dnia 3 czerwca 2011 roku o godz. 10.00
  -
  w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej - rozpoczął się finał konkursu historycznego pt. "Major Stefan Walter Patronem naszej Szkoły."


  Więcej TUTAJ

  *******************************************

  -->> 2 czerwca 2011 r. młodzież ze szkonej grupy MOPR dla koleżanek i kolegów z okazji Dnia Dziecka przedstawiła "Haj skul mjusikal" czyli profilaktyka w iście śpiewającym stylu.
  Program poruszał problem przemocy wśród rówieśników, w sposób bardzo błyskotliwy i ciekawy dla młodzieży. Spotkał się z olbrzymim aplauzem młodzieży, która go oglądała. O czym moą świadczyć bisy Oli Bartkiewicz oraz niesamowita euforia jakiej poddali się oglądający.
  17 czerwca grupa MOPR jedzie z przedstawiweniem do Domu Kultury Ochota, gdzie będzie grała przed warszawską młodzieżą.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  "Śladami majora Stefana Waltera"

  -->> W ramach przygotowań do nadania imienia naszej Szkole uczniowie klas Ic oraz Id uczestniczyli w wycieczkach do Mokrego, gdzie w sierpniu 1920 roku żołnierze 29 pułku strzelców kaniowskich toczyli zacięty bój z bolszewikami.

  Zapraszamy do galerii:

  Więcej TUTAJ

  *******************************************

  -->> 10 maja 2011 r. w ROKiS odbyło się uroczyste rozdanie nagród w gminnym konkursie plastycznym pt.: "TULIPANY". Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali:

  1. Beata Niegowska kl. I b
  2. Katarzyna Wilczyńska kl. III b
  3. Katarzyna Sienkiewicz kl. I a
  4. Łukasz Bielecki kl. I a
  5. Marcin Dyniewicz kl. I d
  6. Mariola Rębelska kl. I a
  7. Agata Grzymała kl. III c
  8. Dominika Sykulska kl. I d
  9. Katarzyna Siepietowska kl. I d
  10. Katarzyna Kępka kl. I b
  11. Olga Mikołajczuk kl. I c

  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na polu artystycznym!!!

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Dnia 29 kwietnia 2011 r. uczniowie klas: IIIc, IIIa i IIId pod kierunkiem p. Agnieszki Gajdek (współpraca p. Małgorzata Grabowska, p. Iwona Smoczyńska, p. Jolanta Ślebioda-Szatan) przygotowali program poświęcony obchodom 220 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

  Zapraszamy do galerii







  *******************************************

  -->> 19.04.2011 r. kl. I b pod opieką p. Iwony Smoczyńskiej i p. Anny Borowej obejrzała w ROKiS wystawę plastyczną studentki III roku Akademii Sztuk Pieknych Lidii Wnuk - absolwentki naszej szkoły.
  Po wystawie uczniów oprowadziła instruktor plastyki p. Anna Matera-Lewicka. Opowiedziała o tematyce dzieł otaz technikach plastycznych. Młodzieży bardzo podobały się prace malarskie, rysunki i grafiki.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> W dniach 12-14.04.2011r. uczniowie klas trzecich przystąpią do egzaminu gimnazjalnego. Egzamin gimnazjalny jest powszechny i obowiązkowy, co oznacza, że musi przystąpić do niego każdy uczeń (słuchacz) kończący szkołę. Przystąpienie do egzaminu jest bowiem jednym z warunków jej ukończenia. Pierwszego dnia egzaminu część humanistyczna, jutro matematyczno-przyrodnicza, a trzeciego dnia z języka obcego nowożytnego. Życzymy powodzenia!!! :)

  Uczniowie klas I i II w tych dniach nie mają zajęć dydaktycznych.

  *******************************************

  -->> Dnia 7 kwietnia 2011 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia poświęcona Ojcu Św. Janowi Pawłowi II. Brali w niej udział uczniowie ze wszystkich klas gimnazjum pod kierunkiem p. Joanny Bożyk, ks. Marcina Kontraktowicza i p. Agnieszki Żmijewskiej.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> UWAGA! Zapisy do klas pierwszych Gimnazjum nr 1
  w Radzyminie.

  Zgodnie z Zarządzeniem nr 12 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 31 stycznia 2011 r. w sprawie terminów rekrutacji oraz terminów składania dokumentów do publicznych gimnazjów na rok szkolny 2011/2012 składanie dokumentów do Gimnazjum nr 1 w Radzyminie przebiegać będzie według następujących terminów:
  Składanie podań o przyjęcie do gimnazjum - od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2011 r. (wzór podania znajduje się na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie).

  Więcej w Zakładce REKRUTACJA

  *******************************************

  Szanowni Państwo!

  Z radością pragniemy poinformować, że Gimnazjum nr 1
  w Radzyminie przygotowuje się do wielkiej uroczystości, jaką będzie nadanie naszej szkole imienia majora Stefana Waltera - bohatera bitwy pod Mokrem, 1920 r.
  To zaszczytne wydarzenie podniesie rangę naszej placówki i jednocześnie rozbudzi wrażliwość patriotyczną młodzieży kształcącej się w murach tego gimnazjum.
  W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe w postaci ufundowania sztandaru szkolnego.

  Zachęcamy do zakupu cegiełek.

  Dziękujemy za każdy życzliwy gest, wspierający naszą inicjatywę. Cegiełki o nominałach 20 zł, 50 zł i 100 zł można nabywać w sekretariacie szkoły.

  Z wyrazami szacunku
  KOMITET D/S. NADANIA IMIENIA


  Cegiełki:

  Cegiełka o nominale 20 zł
  Cegiełka o nominale 50 zł
  Cegiełka o nominale 100 zł
  (pliki pdf)



  *******************************************

   Harmonogram FERII ZIMOWYCH w naszej szkole:

  • 15 lutego (wtorek) Wyjazd o godz. 08.20 do Muzeum Samochodów Zabytkowych w Otrębusach, opiekunowie: K. Garwolińska, A. Żmijewska, M. Góral.
  • 16 lutego (środa) Zajęcia na terenie szkoły od godz. 09.00 - 13.00 opiekunowie: I. Smoczyńska, K Garwolińska, M. Góral.
  • 17 lutego (czwartek) Wyjazd do Multikina o godz. 09.00 na film Pt. "Megamocny" - opiekunowie: G. Cichocka, K. Garwolińska. B. Chełchowska.
  • 18 lutego (piątek) Wyjazd na kręgielnię o godz. 07.50 – opiekunowie: K. Garwolińska, M. Szulc, B. Chełchowska.
  • 21 lutego (poniedziałek) Wyjazd do Multikina o godz. 09.00 na film Pt. "Zaplątani" - opiekunowie K. Garwolińska, I. Waliszkiewicz, W. Winiarska.
  • 22 lutego (wtorek) Zajęcia na terenie szkoły od godz. 09.00 - 13.00 opiekunowie: K. Garwolinska, C. Wnuk, J. Szatan.
  • 23 lutego (środa) Wyjazd na lodowisko o godz. 09.00 - opiekunowie: A. Drzewek, A. Gajdek, M. Krysiak. (osoba odpowiedzialna p. Agata Drzewek)
  • 24 lutego (czwartek) Wyjście do ROKiS na seans filmowy o godz. 10.20 - seans rozpoczyna się o godz. 11.00 - opiekunowie: A. Żmijewska, W. Kolatorski. (osoba odpowiedzialna p. W. Kolatorski)


  • Nabór uczestników już zakończony.

  *******************************************

  -->> 14 stycznia 2011 r. klasy II b i II d pod opieką wychowawczyń: Barbary Gryglewicz-Piekarz i Iwony Jaworskiej oraz pani Anny Borowej odwiedziły Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Zafascynowani wynalazkami z dziedziny nauki i techniki, uczniowie mogli samodzielnie doświadczać praw przyrody i natury.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Utworzono nową zakładkę w Menu nawigacyjnym dotyczącą trwających przygotowań do uroczystości nadania imienia Gimnazjum nr 1 w Radzyminie, która oficjalnie odbędzie się dnia 04.10.2011 r.

  *******************************************

  Dzień Bezpiecznego Internetu 2011 -->> Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) - realizatorów unijnego programu "Safer Internet."
  W tym roku tematem przewodnim międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu są wirtualne światy. Młodzi ludzie spędzają coraz więcej czasu online, konfrontując się z wyzwaniami i problemami związanymi z ochroną swojej prywatności, bezpieczeństwem czy własnym wizerunkiem. Tegoroczne hasło - "Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie" - ma na celu zwrócenie uwagi na wpływ i konsekwencje internetowej aktywności dzieci i młodzieży.

  W ramach akcji Dzień Bezpiecznego Internetu 2011 w naszym gimnazjum odbędą się następujące inicjatywy:
  1. przygotowane będą materiały informacyjne dla rodziców i uczniów na temat inicjatywy Dni Bezpiecznego Internetu i zostaną opublikowane na szkolnej witrynie internetowej,
  2. na lekcjach informatyki i kółku informatycznym będą omawiane zagadnienia dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu, pod hasłem "STOP Cyberprzemocy" przeprowadzona zostanie dyskusja poświęcona problemowi przemocy rówieśniczej z użyciem mediów elektronicznych,
  3. podczas lekcji informatyki, na kółku informatycznym oraz w bibliotece szkolnej uczniowie będą brać udział w kursie e-learningowym "Znajomi-nieznajomi", po przejściu 11 modułów uczniowie otrzymają dyplomy i certyfikaty zaświadczające realizację zajęć,
  4. uczniowie podczas lekcji informatyki opracują folder w programie Microsoft Publisher dotyczący zasad bezpiecznego korzystania z Internetu,
  5. na koniec akcji przygotowana zostanie gazetka ścienna dotycząca przeprowadzonych działań w ramach DBI 2011.

  Koordynatorami akcji są p. Dorota Poznańska i p. Paweł Cybulski.

  Do pobrania folder dotyczący zasad bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych Tutaj:
  Strona 1 <-> Strona 2 (pliki pdf)

  *******************************************

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  życzymy wszelkiej pomyślności, pogody ducha,
  dobrego zdrowia.
  Niech przy świątecznym stole nie zabraknie światła
  i ciepła rodzinnej atmosfery.
  Niech nadchodzący 2011 rok
  niesie ze sobą szczęście, spełnia marzenia
  i przynosi wiele satysfakcji z własnych dokonań.

  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
  oraz Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Radzyminie

  *******************************************

  -->> W dniu 22 grudnia 2010 r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Magdaleny Krysiak
  i p. Jolanty Ślebiody-Szatan przedstawili bożonarodzeniowe JASEŁKA.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Uczniowie kl. II b i II d pod opieką p. Iwony Jaworskiej, p. Barbary Gryglewicz-Piekarz i p. Anny Borowej udali się na wycieczkę do Warszawy na sztuczne lodowisko, rozwijać technikę jazdy na łyżwach.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> 11 grudnia 2010 roku odbył się pierwszy przegląd teatralny "Lusterko" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" pod dyrekcją pani Anny Szwed.
  W przeglądzie wzięło udział 14 zespołów, w tym nasza zakręcona i zwariowana grupa MOPR-owska. Nie chwaląc się nic, a nic w przeglądzie zakasowaliśmy wszystkich i zdobyliśmy rekordową ilość nagród, m. in. nagrodę publiczności, wyróżnienia za kreacje aktorskie oraz nagrodę dla Oli Bartkiewicz za najlepszy scenariusz.
  Bawiliśmy się naprawdę świetnie i nie możemy doczekać się następnego roku.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Uczniowie naszego Gimnazjum przygotowali prace na konkurs plastyczny zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Radzymina pt.: "Szopka Radzymińska."

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> W dniach 15 - 17 grudnia 2010 r. odbywa się Próbny Egzamin Gimnazjalny (klasy III), plan zajęć w klasach I i II uległ zmianie.

  *******************************************

  -->> Dnia 8 grudnia 2010 r. - Samorząd Szkolny zorganizował szkolne Mikołajki pt.: "Powitanie Świętego Mikołaja. Występowali następujący uczniowie: Klaudia Kwiatkowska - prowadząca, Martyna Szczotka - babcia, Łukasz Czerwiński - Święty Mikołaj oraz dzieci: Patryk Otto, Krzysztof Skura, Patryk Białecki, Katarzyna Kępka, Tobiasz Bończewski, Łukasz Bielecki, Roman Jankowski, Katarzyna Mączyńska i Maciej Chmielewski.
  Przedstawienie było przygotowane pod kierunkiem opiekunów Samorządu Szkolnego, p. Jolanty Ślebiody-Szatan i p. Ewy Michalak.

  Tego dnia odbyło się też przedstawienie "Christmas" w wykonaniu uczniów kl. III d przygotowane przez p. Annę Kęczkowską-Chikha.
  Uczennice A. Bartkiewicz i M. Bielecka przeprowadziły konkurs dotyczący znajomości Świąt w j. angielskim. Z grupy uczniów wyłoniono 3 drużyny walczące o zwycięstwo. Zwyciężyli uczniowie klas pierwszych: H. Sajnóg i D. Parchan z kl. Ic. Pokazano również prezentację multimedialną pt.: "Christmas traditions."
  Ponadto usłyszeliśmy "Jingle Bens" i "Last Christmas" w wykonaniu chórku dziewcząt z kl. III d.
  Na zakończenie imprezy wystąpił Kamil Jankowski z kl. III d i wykonał na saksofonie pieśń "Let it snow" przy akompaniamencie p. Jolanty Ślebiody-Szatan.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Zapraszamy do zakładki "Uczniowie", uaktualniono zdjęcia klasowe - rocznik 2010/2011. Zapraszamy!

  *******************************************

  -->> Z okazji zbliżającyh się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Szkolny naszego gimnazjum organizuje zbiórkę prezentów mikołajkowych dla wychowanków Domu Dziecka w Dębinkach.
  Zbieramy kubki, talerze, salaterki, miski, itp. naczynia kuchenne.

  Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w tym szczytnym celu!!!

  *******************************************

  -->> Dnia 25.11.2010 r. uczniowie klasy III a i III d uczestniczyli w szkolnej dyskotece.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Dnia 19.11.2010 r. uczniowie kl. I b pod opieką p. Iwony Smoczyńskiej i p. Anny Borowej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, w ramach programu "Kulturalny pasażer" pod patronatem Komendy Stołecznej Policji.
  Program obejmował:
  - pogadankę z motorniczym p. Zbyszkiem, dotyczącą zachowania się na przystanku i w tramwaju;
  - Ćwiczenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy, poprowadzone przez Warszawską Grupę Wysokościową;
  - przejażdżka zabytkowym tramwajem po Warszawie i spotkanie z panem policjantem (pogadanka na temat bezpieczeństwa).

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Dnia 9 listopada 2010 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie kl. II b i II d pod kierunkiem p. Magdaleny Krysiak, przy akompaniamencie chóru szkolnego pod batutą p. Joanny Bożyk.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> 30.10.2010 r. Młodzieżowe Pogotowie Rówieśnicze przy wsparciu szkolnego chóru prowadzonego przez p. Joannę Bożyk przedstawiło dla uczniów naszego Gimnazjum spektakl profilaktyczny poruszający problematykę dopalaczy pt.: "Opowieść z Olimpu."
  Była to próba generalna, ponieważ członkowie MOPRu wraz z opiekunami p. Katarzyną Garwolińską i p. Joanną Bożyk wybierają się 11 grudnia do Młodzieżowego Domu Kultury "Ochota" na międzyszkolny pokaz spektakli profilaktycznych "Lusterko."

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Dnia 14.10.2010 r. w naszym gimnazjum odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowana przez klasę I b pod kierunkiem nauczycielek: p. Iwony Jaworskiej i p. Joanny Bożyk.
  Pirewszoklasiści złożyli tego dnia uroczyste ślubowanie
  i wzięli udział w otrzęsinach, które przygotowali im starsi koledzy pod kierunkiem p. Jolanty Ślebiody-Szatan oraz
  p. Ewy Michalak.

  Zapraszamy do galerii

  *******************************************

  -->> Podajemy Wyniki XV Biegu Niepodległości Szkół Miasta i Gminy Radzymin - REJENTÓWKA 2010, który odbył się 10.10.2010 roku w Rejentówce.

  Zapraszamy do galerii:

  Msza Święta w Kaplicy na Rejentówce

  XV Bieg Niepodległości

  *******************************************

  -->> Otrzęsiny dla klas I odbyły się w piątek, 08.10.2010 r. na terenie naszego elitarnego gimnazjum. Do zabawy przyłączyli się nie tylko uczniowie, ale i ich opiekunowie. Pomimo iż było zimno, atmosfera na otrzęsinach była bardzo gorąca! Nasze kociaki grały m. in. w "kółka dwa", skakały przez linę i brały udział w wyborach Miss Kota. Każdy uczestnik wyszedł z zabawy w pełnym makijażu idealnie pasującym do tytułu "kociaka." Wychowawcy każdej z klas wręczyli pamiątkowy dyplom, upamiętniający ten szczególny dzień. Ogólnie uważamy, że otrzesiny były fantastyczne i naprawdę świetnie się bawiliśmy.
  Opracowała: Ola Bartkiewicz kl. III d

  -->> więcej -->>

  *******************************************

  -->> 20.09.2010 r. klasy II b i II d pod opieką pań: Iwony Jaworskiej, Barbary Gryglewicz-Piekarz, Jadwigi Małyszko-Kisielewskiej i Anny Borowej wyruszyły na zieloną szkołę do Białki Tatrzańskiej. O godz. 06.00 rano, nieco zaspani, stawiliśmy się przed szkołą. Mimo wczesnej pory każdemu towarzyszył dobry humor. Po drodze zatrzymaliśmy się w kopalni soli w Wieliczce. Spędziliśmy tam 2 godziny poznając historię, jaką kryją podziemne korytarze oraz ciekawostki dotyczące życia i pracy górników. Około godz. 18.00 dotarliśmy do pensjonatu. Po obiadokolacji mieliśmy czas wolny na rozpakowanie i odpoczynek po podróży.
  Następny dzień zaczął się od wyjątkowej atrakcji - spływu Dunajcem, który trwał 2,5 godziny. Flisacy urozmaicali nam czas opowieściami o rzece i szczytach, a także legendami oraz zagadkami. Ze Szczawnicy (gdzie zakończył się spływ) udaliśmy się do miejscowości Jaworki. Tam zwiedzaliśmy Wąwóz Homole, gdzie towarzyszył nam szum potoku spadającego po kaskadach. Idąc ścieżką dotarliśmy na Dubantowską Dolinkę i zatrzymaliśmy się na chwilę odpoczynku. Po zejściu udaliśmy się do autokaru i wróciliśmy do Białki. Wieczór upłynął nam na rozmowach przy ognisku i gorącej herbacie.
  Środa okazała się prawdziwym wyzwaniem. W Zakopanem wjechaliśmy kolejką na Kasprowy Wierch (1987 m n.p.m.). Mimo trudnej trasy, wysiłek przestawał mieć znaczenie, gdy mogliśmy podziwiać cudowne krajobrazy wysokich gór. Zejście zajęło nam około 5 godzin, wraz z odpoczynkami. Na nieco dłuższy postój zatrzymaliśmy się w schronisku na Hali Kondratowej. Po wyczerpującym dniu czekał nas przyjemny relaks - pobyt w termach w Bukowinie Tatrzańskiej.
  Przedostatni dzień to zwiedzanie Zakopanego i okolic - kaplicy w Jaszczurówce, kościoła na Krzeptówkach oraz dłuższy pobyt na Krupówkach, a także spacer po Białce Tatrzańskiej. Później trochę wolnego czasu w pensjonacie, a na zakończenie dyskoteka. Na szczęście obyło się bez hucznego obchodzenia zielonej nocy.
  W piątek, około godz. 08.00 wyjechaliśmy z Białki. Po drodze zajechaliśmy do Krakowa, aby zwiedzić katedrę na Wawelu oraz złożyć hołd przy grobie Pary Prezydenckiej. O godz. 20.00 dotarliśmy do Radzymina.
  Wycieczka dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń
  i przyczyniła się do integracji obu klas. Pobyt w Tatrach pozwolił nam zetknąć się z kulturą góralską, poznać historię wielu miejsc i osób, a także na pięć dni oderwać się od szarej rzeczywistości.

  Opracowała: Adrianna Zalewska

  -->> więcej -->>

  *******************************************

  -->> W dniach 12-17.09.2010 r. 35 uczniów z klas IIa, IIIc, IIId pod opieką fantastycznych nauczycielek: p. A. Drzewek - wychowawczyni kl. IIId, p. A. Gajdek - wychowawczyni kl. IIIc i p. J. Ślebiody-Szatan - wychowawczyni kl. IIa, brało udział w Zielonej Szkole. Docelowym miejscem pobytu była malownicza miejscowość Radków, położona tuż przy granicy z Czechami.
  Zielona Szkoła miała charakter przyrodniczo-sportowy toteż tematyka zajęć obejmowała: geologię, biologię, rękodzielnictwo, gry terenowe, wspinaczkę górską, wycieczki rowerowe, kajaki. Uczniowie mieli szansę wspiąć się na Błędne Skały oraz obejrzeć Kopalnię w Nowej Rudzie.

  Opracowała: Agata Drzewek

  -->> więcej -->>

  *******************************************

  -->> Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie malarskim "OWOCOLANDIA - kraina witamin" zorganizowanym przez UM Ząbki, Praską Giełdę Spożywczą, Związek Sadowników Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Prezesa Agencji Rynku Rolnego.
  Celem konkursu było rozwijanie i promowanie talentów malarskich wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie ich do spożywania większej ilości owoców w codziennej diecie.
  Uczniowie Gimnazjum mieli za zadanie wykonać prace dowolną techniką malarską na płótnie. Pod opieką p. Iwony Smoczyńskiej 8 uczniów przygotowało prace plastyczne, które wzięły udział w konkursie.
  Na konkurs wpłynęło ponad 1200 prac z całej Polski. I miejsce zajęła Aleksandra Bartkiewicz z kl. III d, z naszego gimnazjum, która otrzymała nagrodę pieniężną i rzeczową. Nagrodzone prace zostaną zlicytowane na aukcji na rzecz Koła Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym TPD w Ząbkach.
  Naszej zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. :)

  -->> więcej -->>

  *******************************************

  -->> 17 września 2010 r. odbył się plener malarski "Śladami Bitwy Warszawskiej" na Cmentarzu Poległych
  w Radzyminie.


  -->> więcej -->>

  *******************************************

  -->>Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2010/2011 dnia 1 września 2010 r. o godz. 09.00.

  ZAPRASZAMY!!!

  -->> więcej -->>

  *******************************************

  -->> Tegoroczny obóz MOPR-owski zorganizowany był w Marózie w dniach 8-21 lipca i szczerze możemy powiedzieć, że był to jeden z najlepszych obozów, jaki odbył się dotychczas. =) Przez dwa tygodnie poznawaliśmy się, pracowaliśmy i bawiliśmy w najlepsze. Pomimo, iż razem z instruktorami, na obozie było nas tylko 40 osób, energia buzowała w nas co najmniej za 20. =) Najmilej jednak wspominamy wieczorne zabawy integracyjne przy ognisku, gdzie graliśmy m. in. w "kółka dwa", wojnę na piosenki i znany wszystkim taniec o tajemniczej nazwie "Łana ołana." =) Wszyscy z uśmiechem wspominaliśmy wspólnie spędzony czas, który przeznaczyliśmy przede wszystkim na (niezbyt) ciężką pracę. Pomimo wielu zajęć, wszyscy byliśmy szczęśliwi i pełni wigoru.

  Opracowała: Ola Bartkiewicz kl. III d


  -->> więcej -->>


  *******************************************



 

Rok szkolny 2011/2012.

Archiwum 2009/2010.

Archiwum 2008/2009.

Archiwum 2007/2008.

Archiwum 2006/2007.

 
 




"KATYŃ - ocalić od zapomnienia"
Ogólnopolska akcja posadzenia 21473 dębów na 70-lecie Zbrodni Katyńskiej.
Katyń-ocalić od zapomnienia...

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Bezpieczny Internet


 

 .: SZKOLNE
>>Program       Profilaktyczny
>>WSO
>>Terminarz zebrań
>>Przerwy - dzwonki
>>Pedagog
>>Socjoterapeuta
>>Biblioteka
>>Samorząd       Uczniowski
 

 .: DODATKI

>> LINKI

>> DOWNLOAD

>> PUBLIKACJE        NAUCZYCIELI

 
..:: Gimnazjum nr 1 w Radzyminie - D.P. 2003 - 2009 ::..